Класний форум твого міста
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Класний форум твого міста

Форум для всіх
 
ФорумВідпочинок на пПошукОстанні зображенняЗареєструватисьВхід<<<ЧАТ>>>>>>НОВИНИ<<<

 

 он-лайн ігри

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
astrolik
Молодший сержант
Молодший сержант
astrolik


К-ть повідомлень : 57
Location : Штеуктуе
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10.02.2008

он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeЧт Лют 21, 2008 12:16 pm

чи граєте ви он-лайн ігри, якшо так, то які саме, і чому вони вам подобаються, чого вам бракує в цих іграх?

серед багатьох он-лайн ігор я знайшов оцю, вона досить оригінальна
http://www.travian.ru/?uc=ru2_1620
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 757
Age : 35
Location : Zolochiv,Lviv
Reputation : 3
Points : 129
Registration date : 27.12.2007

он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeПт Лют 22, 2008 1:31 am

ну так але то нета гра якуб хотілось поей може для онлайнерів які незнають ВОВ та лінедж це рівень але не для справжніх геймерів це просто книжку читати дома.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
astrolik
Молодший сержант
Молодший сержант
astrolik


К-ть повідомлень : 57
Location : Штеуктуе
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10.02.2008

он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeПт Лют 22, 2008 11:06 am

Чому ж незнають, я наприклад знаю і шо таке ВОВ і Лінійка і Steel Giants Smile і т.д.
І мені наприклад той самий ВОВ зовсім неподобається, тому що я люблю стратегічні ігри, а він такою аж ніяк не являється.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість




он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeСр Лют 27, 2008 1:07 pm

я в травіан граю Smile) на другому укр серваку маю 380 населення галами Smile) 700 дефових воїнів ))) в академії ФК
Повернутися до початку Перейти донизу
Арина00
Рядовий
Рядовий



К-ть повідомлень : 19
Reputation : 0
Points : 39
Registration date : 03.03.2023

он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeПт Бер 03, 2023 11:34 am

Цікавий форум !
Повернутися до початку Перейти донизу
Ovygota
Старший солдат
Старший солдат



К-ть повідомлень : 26
Reputation : 0
Points : 66
Registration date : 20.03.2023

он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeПт Лип 28, 2023 3:46 pm

Рекомендую вам зазирнути на перевірений ресурс і ознайомитися з найактуальнішою інформацією про букмекерів в Україні. Сайт пропонує найдетальніші огляди, які допоможуть вам зорієнтуватися у всіх тонкощах і особливостях кожного букмекера. Буде корисно ознайомитися з рейтингом https://lucky365bet.com/rejting-bukmekeriv-na-2023-v-ukraine/ і відгуками, щоб прийняти зважене рішення. Повірте, інформація на рівні докладних оглядів - це те, що потрібно для успішної гри.
Повернутися до початку Перейти донизу
Герман
Старший сержант
Старший сержант



К-ть повідомлень : 83
Reputation : 0
Points : 95
Registration date : 16.08.2021

он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitimeЧт Груд 14, 2023 5:45 pm

Варто звернути увагу на статтю про те що таке Мартінгейл Стаття про Мартінґейл містить короткий та інформативний огляд стратегії. Він вміло пояснює основну концепцію Мартінґейла, популярної техніки ставок і торгівлі, підкреслюючи її просту, але потенційно ризиковану природу. Твір ефективно передає привабливість стратегії, демонструючи її прямий підхід, а також застерігаючи читачів про невід’ємну небезпеку покладатися на неї. Загалом, він є цінним вступом до Мартінґейла, пропонуючи читачам міцну основу для подальшого вивчення теми.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





он-лайн ігри Empty
ПовідомленняТема: Re: он-лайн ігри   он-лайн ігри Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
он-лайн ігри
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Класний форум твого міста :: Game World :: Кращі ігри-
Перейти до: