Класний форум твого міста
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Класний форум твого міста

Форум для всіх
 
ФорумВідпочинок на пПошукОстанні зображенняЗареєструватисьВхід<<<ЧАТ>>>>>>НОВИНИ<<<

 

 Я купила...

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Lesya
Молодший сержант
Молодший сержант
Lesya


К-ть повідомлень : 54
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 11.02.2008

Я купила... Empty
ПовідомленняТема: Я купила...   Я купила... Icon_minitimeНд Квіт 13, 2008 12:21 pm

Цю тему мені навіяла Фієста. Пропоную саме тут ділитися новими купленими речами і думками про них)))

Недавно придбала джинсіки і піджачок шкіряний MANGO, мені дуже подобається ця фірма одягу,завжди знаходжу там кльові речі)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Паула
Рядовий
Рядовий
Паула


К-ть повідомлень : 5
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 25.03.2023

Я купила... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я купила...   Я купила... Icon_minitimeСб Бер 25, 2023 6:28 pm

Які іграшки купуєте своїм дітям?
Повернутися до початку Перейти донизу
Рита
Рядовий
Рядовий



К-ть повідомлень : 14
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 19.05.2021

Я купила... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я купила...   Я купила... Icon_minitimeВт Бер 28, 2023 5:55 pm

Паула пише:
Які іграшки купуєте своїм дітям?

У моїх дітей море іграшок, чого тільки немає. А останнім часом їх найбільше цікавлять поліцейські машинки https://bi.ua/ukr/mashinki-modeli-tehnika/transport-i-spectehnika/politsiya/ Вже багато різних моделей я їм замовила в інтернет-магазині "Будинок іграшок", ціла колекція назбиралася)
Я купила... 8de531250013d2f0f560183afca381de.jpg
Повернутися до початку Перейти донизу
Макар
Рядовий
Рядовий
Макар


К-ть повідомлень : 7
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 23.01.2022

Я купила... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я купила...   Я купила... Icon_minitimeПт Квіт 28, 2023 3:47 pm

Непогана машинка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Макар
Рядовий
Рядовий
Макар


К-ть повідомлень : 7
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 23.01.2022

Я купила... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я купила...   Я купила... Icon_minitimeПт Квіт 28, 2023 3:49 pm

З особистого досвіду раджу звернути увагу на дитячий майданчик для вулиці https://neposedam.com.ua/ua/catalog_play_kids_ploshadki/ це спеціально обладнана територія для дітей, де вони можуть проводити час та грати на вуличних ігрових комплексах та інших ігрових пристроях. Вони потрібні для того, щоб діти могли активно та безпечно проводити свій вільний час, розвивати фізичні та соціальні навички, а також спілкуватися та грати зі своїми однолітками. Ми синові такий купили – він у захваті!
Я купила... Plosadka-ulichnaja-derevo-lux-15-500x500-product_popup-500x500
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Я купила... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я купила...   Я купила... Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Я купила...
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Класний форум твого міста :: Інтим :: Стиль і мода-
Перейти до: