Класний форум твого міста
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Класний форум твого міста

Форум для всіх
 
ФорумВідпочинок на пПошукОстанні зображенняЗареєструватисьВхід<<<ЧАТ>>>>>>НОВИНИ<<<

 

 Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?

Перейти донизу 
+9
Eton
Inka
Oksanka
Lesyunya
~BaD_DoG~
VELIKAN
Traide
HAILIE
Dayana
13 користувачів
АвторПовідомлення
Dayana
Рядовий
Рядовий
Dayana


К-ть повідомлень : 12
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПн Січ 28, 2008 8:04 pm

В хлопців життя легше, тому ними і краще бути.Немає стільки проблем, а якщо і є, то вони не беруть собі все до голови
Повернутися до початку Перейти донизу
HAILIE
Молодший сержант
Молодший сержант
HAILIE


К-ть повідомлень : 55
Location : ЗОЛОЛЧІВ-cant live without my city!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПн Січ 28, 2008 8:29 pm

Звичайно-хлопцям,тому,що крім заробітку грошей їх більше нічого не хвилює.
Повернутися до початку Перейти донизу
Dayana
Рядовий
Рядовий
Dayana


К-ть повідомлень : 12
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПн Січ 28, 2008 8:33 pm

А ще секс, про це вони теж не забувають. Хоча не всі такі, але більшість уви
Повернутися до початку Перейти донизу
Traide
Admin
Admin
Traide


К-ть повідомлень : 188
Location : toy town
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29.12.2007

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПн Січ 28, 2008 9:13 pm

блін якась дівчача тема...на хлопців наганяють...а армія,а гроші заробляти,а дім построїти,а дерево посадити,а дитину(кароче шось там про дитину)не помню вже...такшо хлопцем не так і добре...
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
VELIKAN
Молодший лейтенант
Молодший лейтенант
VELIKAN


К-ть повідомлень : 160
Age : 32
Location : ZOLO4iv City
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПн Січ 28, 2008 11:48 pm

та це спірне питання над якими вже паряться століттями Але пацаном краще бути Razz
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com/
Dayana
Рядовий
Рядовий
Dayana


К-ть повідомлень : 12
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeВт Січ 29, 2008 8:33 pm

як би тяжко в житті не було хлопцеві ним всьоравно бути краще
Повернутися до початку Перейти донизу
VELIKAN
Молодший лейтенант
Молодший лейтенант
VELIKAN


К-ть повідомлень : 160
Age : 32
Location : ZOLO4iv City
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeНд Лют 03, 2008 2:26 am

та тебе неперепреш Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com/
Гість
Гість




Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeВт Лют 05, 2008 4:12 pm

Я вважаю хлопцем бути набагато краще чим дівчиною.
Повернутися до початку Перейти донизу
~BaD_DoG~
Молодший сержант
Молодший сержант
~BaD_DoG~


К-ть повідомлень : 50
Age : 36
Location : Місто герой Золочів
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeЧт Лют 07, 2008 10:24 pm

Быть мужчиной хорошо уже потому, что не нужно целовать чужую трёхдневную щетину.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість




Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 08, 2008 11:06 am

~BaD_DoG~ пише:
Быть мужчиной хорошо уже потому, что не нужно целовать чужую трёхдневную щетину.
Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 616396 Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 616396 Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 616396 Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 616396 Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 616396 Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 616396
Повернутися до початку Перейти донизу
Lesyunya
Молодший сержант
Молодший сержант
Lesyunya


К-ть повідомлень : 42
Age : 32
Location : Zolochiv the best!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 08, 2008 3:10 pm

Риторичне запитання, я думаю на нього нема відповіді, ну принаймі в мене нема. Є свої плюси й мінуси, як і в житті хлопця, так і в житті дівчат. Мене особисто абсолютно задовольняє моя стать, бути дівчиною класно! Була б я хлопцем, то й хлопцем мені б прекрасно жилося)) Просто шо є, то є, і того не зміниш (хоча в наш час сучасних технологій все можливо Smile ), тому треба використовувати сповна ті переваги, які тобі дає твій статус дівчини чи хлопця і не нарікати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Dayana
Рядовий
Рядовий
Dayana


К-ть повідомлень : 12
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 08, 2008 10:11 pm

Мене теж все влаштовує в цьому житті, але подумавши про чужу думку я і питаю ким краще бути. Від більшості я чула, що хлопцем бути краще і легше і не тільки. От і вирішила спитати і всіх тут. Але я таки буду придержуватися думки своєї. Хоча це питання всьотаки спірне.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oksanka
Старший солдат
Старший солдат
Oksanka


К-ть повідомлень : 28
Age : 32
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeСб Лют 09, 2008 4:59 pm

Можливо хлопцем і краще бути,але я повністю задоволенна тим,що я дівчина Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? 138607
Повернутися до початку Перейти донизу
Inka
Рядовий
Рядовий
Inka


К-ть повідомлень : 18
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13.02.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeСр Лют 13, 2008 3:21 am

Traide пише:
...а армія,а гроші заробляти,а дім построїти,а дерево посадити,а дитину(кароче шось там про дитину)не помню вже...
Ну-ну....
По-перше, гроші жінка може чудово заробити і сама...
По-друге, дім і так ти строїти не будеш....ну хіба в тебе професія така...
По -третє. дерево????Ха-ха-ха....насмішив...посади дерево і я тобі власноруч заплачу за таке діло...інакше мабууть ти того не зробиш, за виключення м що ти звичайно не з грін-пісу...
Дитину? П"ять хвилин задоволення і все!
А ти попробуй виносити всі дев"ять місяців, народити, провести як мінімум 2-3 роки безсонних ночей з тою дитиною....і виховати її нормально!
Тоже мені....тяжко хлопцем бути...
Повернутися до початку Перейти донизу
Eton
Сержант
Сержант
Eton


К-ть повідомлень : 63
Age : 35
Reputation : 11
Points : 11
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeЧт Лют 14, 2008 6:13 pm

Цитата :
Ну-ну....
По-перше, гроші жінка може чудово заробити і сама...
По-друге, дім і так ти строїти не будеш....ну хіба в тебе професія така...
По -третє. дерево????Ха-ха-ха....насмішив...посади дерево і я тобі власноруч заплачу за таке діло...інакше мабууть ти того не зробиш, за виключення м що ти звичайно не з грін-пісу...
Дитину? П"ять хвилин задоволення і все!
А ти попробуй виносити всі дев"ять місяців, народити, провести як мінімум 2-3 роки безсонних ночей з тою дитиною....і виховати її нормально!
Тоже мені....тяжко хлопцем бути...

1) Залежить яка жінка....навіть якщо і дуже розумна, поки вона буде зароблюяти гроші, діти дома будуть рости "дебілами". Як показує статистека, краще жінкам виховувати дітей (в основному) чим чоловіки, чоловіки нехай займаються дохадами, але про дітей не варто забувати...в любому випадку.

2)Знаєш а про дім чоловік може і будувати, всяке буває....принаймі забеспечити житлом повинен, моє ИМХО.

3) А про дерево не треба, я вже посадив і не одне....

4) Знаєш а тут як в кого, в кожної людини по різному...і не треба так радикально, чоловік тоже має розуміти ту відповідальність перед дитиною, якщо він її зачав, якщо не розуміє відповідальності батьківства...то не чоловік...то далба*б...кидати такого відразу...

На рахунок виношувати дитину, то важко, а ще важкіше буде без люблячого чоловіка...

Цитата :
...Тоже мені....тяжко хлопцем бути...

Хлопцем...чи Дівчиною, яка різниця, важливо одне -- ВАЖКО ЖИТИ В УКРАЇНІ...
Повернутися до початку Перейти донизу
astrolik
Молодший сержант
Молодший сержант
astrolik


К-ть повідомлень : 57
Location : Штеуктуе
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10.02.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeЧт Лют 14, 2008 8:21 pm

Ех дєцтво дєцтво Smile я собі уявляю як ви кажете свому чоловіку/жінці - ти собі уявляєш як то тяжко... Laughing а потім і другий починає - а ти знаєш ... Laughing

Яка різниця хто ти, чи хлопець чи дівчина, перш за все ти людина і тре рости людиною а не дивитись кому легше Wink

(без обід)
Повернутися до початку Перейти донизу
Eton
Сержант
Сержант
Eton


К-ть повідомлень : 63
Age : 35
Reputation : 11
Points : 11
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeЧт Лют 14, 2008 11:45 pm

astrolik

Слух не треба... розказувати тут,не переношу коли хтось строїть з себе сильно "вумного"і сильно досвідченого в житті, про детцтво і я знаю тема банальна, але я просто відповів на деякі репліки...
Повернутися до початку Перейти донизу
astrolik
Молодший сержант
Молодший сержант
astrolik


К-ть повідомлень : 57
Location : Штеуктуе
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10.02.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 15, 2008 12:13 am

Eton пише:
astrolik
Слух не треба... розказувати тут,не переношу коли хтось строїть з себе сильно "вумного"і сильно досвідченого в житті, про детцтво і я знаю тема банальна, але я просто відповів на деякі репліки...

слухай Eton тобі що неподобаються мої думки, чи тут всі обсуджують те що тобі подобається?

п.с. "вумного" я з себе не корчив не корчу і не корчитиму бо це плоско, а от право висловлювати думку я маю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Eton
Сержант
Сержант
Eton


К-ть повідомлень : 63
Age : 35
Reputation : 11
Points : 11
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 15, 2008 12:18 am

astrolik

Я не хотів щоб то виглядало як би я пригрічував твою думку, просто треба трошки поважати обговорення інших людей, немає різниці, малі чи старші чи старі...просто я хочу сказати, що твоє повідомлення читалось (мені принаймі) занад-то радекольно...
Повернутися до початку Перейти донизу
astrolik
Молодший сержант
Молодший сержант
astrolik


К-ть повідомлень : 57
Location : Штеуктуе
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10.02.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 15, 2008 12:28 am

Я когось обідив чи зневажив ? Shocked

В ранній молодості в мене були подібні думки ким краще бути, але при дорослішанні дешо стає зрозумілим, от і все.

Такшо мій варіант - залишатися людиною перш за все, а "хлопець"... "дівчина"... то вже як кого понесе Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Eton
Сержант
Сержант
Eton


К-ть повідомлень : 63
Age : 35
Reputation : 11
Points : 11
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 15, 2008 12:36 am

astrolik

Я з тобою згоден на 100%-в тема безтолкова, і тут немає що обговорювати...
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 757
Age : 35
Location : Zolochiv,Lviv
Reputation : 3
Points : 129
Registration date : 27.12.2007

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПт Лют 15, 2008 7:50 pm

Я звичайно перепрошою але нагони один на одного можна робити в темі флудилка що в юалачках
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
Dayana
Рядовий
Рядовий
Dayana


К-ть повідомлень : 12
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeНд Лют 24, 2008 3:43 pm

шо правда то правда-- ВАЖКО ЖИТИ В УКРАЇНІ...
Повернутися до початку Перейти донизу
Ford
Старшина
Старшина
Ford


К-ть повідомлень : 112
Reputation : 9
Points : 9
Registration date : 29.01.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeПн Бер 03, 2008 11:54 pm

Краще бути самим собою
Повернутися до початку Перейти донизу
Flesh09
Старший солдат
Старший солдат
Flesh09


К-ть повідомлень : 38
Age : 38
Reputation : 3
Points : 3
Registration date : 11.08.2008

Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitimeЧт Вер 18, 2008 8:04 pm

ну тут питання одвічне, шось типу що перше було курка чи яйце???

а взагалі відповіді на це питання нема, в кожного своя доля.... ось згадаймо притчу... прийшов чоловік до Христа і каже: в мене дуже важка доля(важкий хрест), дай мені якусь іншу... Ісус подумав і каже, візьми оцю, чоловік потримав хрест і каже важкий, дай інший, дав йому інший. Чоловік каже що знову важкий..... і так декілька разів.... а потім взяв ще один і каже о цей мені підходить він дуже легкий. А Христос йому каже, чоловіче так це ж твій хрест що ти ніс усе своє життя.....


...ото ж в кожного є труднощі по свому своєрідні...

P.S. не шукайте проблем у собі, а краще шукайте вирішення їх, ким Ви є панове це не зміниш (стать) а от ставлення і свою долю на краще всилі кожен із вас!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.kamchatkanet.narod.ru/
Спонсорований контент





Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Empty
ПовідомленняТема: Re: Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?   Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*? Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ким бути краще*хлопцем* чи *дівчиною*?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Класний форум твого міста :: Знайомства :: Ти і Я-
Перейти до: