Класний форум твого міста
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Класний форум твого міста

Форум для всіх
 
ФорумВідпочинок на пПошукОстанні зображенняЗареєструватисьВхід<<<ЧАТ>>>>>>НОВИНИ<<<

 

 Нове ліжко

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Lalaland
Підполковник
Підполковник



К-ть повідомлень : 298
Reputation : 0
Points : 523
Registration date : 10.11.2020

Нове ліжко Empty
ПовідомленняТема: Нове ліжко   Нове ліжко Icon_minitimeНд Вер 25, 2022 5:24 pm

Давно хотіла купити додому ліжко з м'якою спинкою, але чоловік проти, говорить, що воно буде дуже бруднитися і це не практично. Якщо у вас була така модель, то поділіться досвідом.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/
falika
Молодший сержант
Молодший сержант



К-ть повідомлень : 51
Reputation : 0
Points : 87
Registration date : 24.02.2021

Нове ліжко Empty
ПовідомленняТема: Re: Нове ліжко   Нове ліжко Icon_minitimeНд Вер 25, 2022 6:16 pm

Я бачила у знайомої таке ліжко, виглядає дійсно дуже класно, але треба буде приділяти увагу його чистоті, пилососити, бо пил реально осідає і виглядає так собі тоді.
Повернутися до початку Перейти донизу
kolbaska
Старший солдат
Старший солдат
kolbaska


К-ть повідомлень : 34
Reputation : 0
Points : 60
Registration date : 24.02.2021

Нове ліжко Empty
ПовідомленняТема: Re: Нове ліжко   Нове ліжко Icon_minitimeНд Вер 25, 2022 6:18 pm

Скажу вам так, рано чи пізно на все осідає пил, просто потрібне прибирання, вам клінінг за 2 хвилини зробить з пильного ліжка красиве, нове. Тому купуйте, не пошкодуєте точно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
Старший солдат
Старший солдат



К-ть повідомлень : 39
Reputation : 0
Points : 53
Registration date : 17.11.2021

Нове ліжко Empty
ПовідомленняТема: Re: Нове ліжко   Нове ліжко Icon_minitimeНд Вер 25, 2022 6:22 pm

В мене уже давно таке ліжко, воно не тільки дуже гарно виглядає, а ще має стильний вигляд.
Якщо узголів'я буде зроблене з якісної тканини, то воно не буде так сильно бруднитися, прибирати і чистити його буде набагато легше.
Я купувала ліжко тут https://svit-matrasiv.com.ua/ua/krovati/ обрала модель Зелла, вона чудово вписалася в інтер’єр.
Головне, що має надійну конструкцію, міцні букові ламелі забезпечують підтримку та підвищують ортопедичний ефект.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Нове ліжко Empty
ПовідомленняТема: Re: Нове ліжко   Нове ліжко Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Нове ліжко
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Класний форум твого міста :: Головне :: Балачки-
Перейти до: