Класний форум твого міста
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Класний форум твого міста

Форум для всіх
 
ФорумВідпочинок на пПошукОстанні зображенняЗареєструватисьВхід<<<ЧАТ>>>>>>НОВИНИ<<<

 

 Я хочу...

Перейти донизу 
+8
Lesyunya
Eton
HAILIE
Sugarman
TheLegend
VELIKAN
Admin
Traide
12 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Traide
Admin
Admin
Traide


К-ть повідомлень : 188
Location : toy town
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСб Січ 26, 2008 2:16 pm

В цій темі пишіть щоб ви хотіли змінити,доповнити,добавити на форумі...Всі пропозиції будуть переглянуті Wink Wink Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
Гість
Гість




Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeНд Січ 27, 2008 4:43 pm

я би хотів прибрати англійську мову(я англійську мову вчу, але хочеться на золочівському форумі української мови) Exclamation
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 757
Age : 35
Location : Zolochiv,Lviv
Reputation : 3
Points : 129
Registration date : 27.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeВт Січ 29, 2008 11:55 pm

на форумі Українська мова повсюди але меню трохи вашко було по Українськи придумати так шо вибачай за маленькі незручності.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
VELIKAN
Молодший лейтенант
Молодший лейтенант
VELIKAN


К-ть повідомлень : 160
Age : 32
Location : ZOLO4iv City
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСр Січ 30, 2008 6:59 pm

щоб цей форму мав свою і-нет радіо хвилю
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com/
Traide
Admin
Admin
Traide


К-ть повідомлень : 188
Location : toy town
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСр Січ 30, 2008 7:51 pm

Наразі нема людини,щоб цим займатися...Далі побачим.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
TheLegend
Рядовий
Рядовий



К-ть повідомлень : 2
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 31.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeЧт Січ 31, 2008 10:13 pm

Маленька порада...

Хлопаки, не повторюйте помилок других Золочівських форумів. Велика кількість розділів не визначає крутість форуму. Замість того щоб мати 4 напів пустих розділи про музику, чому не зробити один, де буде активне обговорення різних стилів? То саме про кіно, знайомства, ігри, історію, конкурси.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sugarman
Старшина
Старшина
Sugarman


К-ть повідомлень : 108
Age : 33
Location : Zolochiv(Friday-Sunday),Lviv(Monday-Friday)
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПт Лют 01, 2008 8:45 am

TheLegend пише:
Маленька порада...

Хлопаки, не повторюйте помилок других Золочівських форумів. Велика кількість розділів не визначає крутість форуму. Замість того щоб мати 4 напів пустих розділи про музику, чому не зробити один, де буде активне обговорення різних стилів? То саме про кіно, знайомства, ігри, історію, конкурси.

Золоті слова!!!Я казав то саме ше з самого початку Трейду !!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://RememberUs.6bb.ru
Гість
Гість




Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПт Лют 01, 2008 4:02 pm

смайли з ліва фтопку. Колір чорний тоже туда, поміняти скін. добавити швидку відповідь. от все поки
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 757
Age : 35
Location : Zolochiv,Lviv
Reputation : 3
Points : 129
Registration date : 27.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПт Лют 01, 2008 4:56 pm

Хто троха слыпий кажу роздыл музики э так шо нетреба ляля флудити ок радіо може колись зроблю при нагоді час коли буде категорій нормально сайлів буде більше як мало з аватаром ізвіняйте неподобається то ваше право пака
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
Гість
Гість




Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeНд Лют 03, 2008 1:32 am

вопшем зроби норм форум, маю на увазі сам постав настрой шо слабо?? бо цей тупий і плужить сам інтерфейс
Повернутися до початку Перейти донизу
Sugarman
Старшина
Старшина
Sugarman


К-ть повідомлень : 108
Age : 33
Location : Zolochiv(Friday-Sunday),Lviv(Monday-Friday)
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeНд Лют 03, 2008 6:28 pm

Я вже разок Трейду говорив Але напишу ше тут може мене ше хтось пыдтримає!!
В мене тут така ідея-просьба!!Якщо є така можливість то можна було б зробити шоб репутація не відразу була 5 чи 6 зірок не пам"ятаю вже Sad( а шоб вона змінювалася від кількості голосів даних ті чи інші людині за Аватар чи просто за то шо вона такою є !!!!Так було б набагато цікавіше дивитися за репутацією кожного учасника!!!!!Зі званнями тоже непогано але з голосами ліпше б було !!!Хоча я думаю можна постаратися зробити шоб були і голоси і звання тоді б взагалі ідеально було!!





МОЯ ДУМКА ТАКА!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://RememberUs.6bb.ru
Traide
Admin
Admin
Traide


К-ть повідомлень : 188
Location : toy town
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeНд Лют 03, 2008 6:52 pm

Sugarman
На рахунок зірок - то не репутація,то просто графічний файл ,яякий прикріпляється користувачеві разом із званням...і на рахунок того шо ти зара кажеш,то зірки зара пусті(0),а починаючи з прапорщика починають зявлятися зірки...А про репутацію я подивлюся...
П.С.
і на цьому форумі ніхто нічо не роздає...і за аватар чи за людину ніхто нічо нікому просто так не давав...
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
HAILIE
Молодший сержант
Молодший сержант
HAILIE


К-ть повідомлень : 55
Location : ЗОЛОЛЧІВ-cant live without my city!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 1:52 am

Sugarman,в мене таке враження,що Ти неправильно розумієш призначення форумів.Форум створений для СПІЛКУВАННЯ,це не змагання для визначення хто тут кращий, в кого гарніший аватар чи більше зірочок.Те,що в когось буде вищий статус,не є ознакою того,що він найрозумніший чи найкращий на форумі.Краще написати менше постів,але таких ,які несуть розумну,цікаву інформацію,а не заповнювати весь розділ з флудом.
Повернутися до початку Перейти донизу
HAILIE
Молодший сержант
Молодший сержант
HAILIE


К-ть повідомлень : 55
Location : ЗОЛОЛЧІВ-cant live without my city!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 2:02 am

realCAT пише:
вопшем зроби норм форум, маю на увазі сам постав настрой шо слабо?? бо цей тупий і плужить сам інтерфейс

Що ж ,цим повідомлення Ти показав свою неповагу до старань людини,яка намагається хоч щось зробити для свого міста і його жителів,навідміну від декого,неповагу до учасників,які відвідують цей форум,але насамперед Ти показав неповагу до самого себе,показавши свою і культуру і культуру свого мовлення, яка,нажаль, не обходиться без образливих,легко кажучи(так як в інших повідомленнях є набагато безкультурніші) слів.Давай Ти зроби щось для жителів свого міста!що?слабо???
Повернутися до початку Перейти донизу
TheLegend
Рядовий
Рядовий



К-ть повідомлень : 2
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 31.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 3:01 am

HAILIE пише:
realCAT пише:
вопшем зроби норм форум, маю на увазі сам постав настрой шо слабо?? бо цей тупий і плужить сам інтерфейс

Що ж ,цим повідомлення Ти показав свою неповагу до старань людини,яка намагається хоч щось зробити для свого міста і його жителів,навідміну від декого,неповагу до учасників,які відвідують цей форум,але насамперед Ти показав неповагу до самого себе,показавши свою і культуру і культуру свого мовлення, яка,нажаль, не обходиться без образливих,легко кажучи(так як в інших повідомленнях є набагато безкультурніші) слів.Давай Ти зроби щось для жителів свого міста!що?слабо???
Ой давай, без того лицарського пафосу в постах "зроби шось для міста". Розділ називається "Побажання та пропозиції" Якщо Адмін не хоче або не готовий чогось змінювати, тоді для чого весь цей розділ і цей форум? Для самоствердження що я щось можу і я шось зробив для свого міста? Так таких форумів можна сотні зробити на безплатному сервісі, як цей. В Золочеві вже і так парочка мертвих форумів є. Може хоть цей стане чимось кращим, якщо адмін прислухається до порад користувачів, а не проігнорує їх зі словами "мені видніше" !?
Повернутися до початку Перейти донизу
Sugarman
Старшина
Старшина
Sugarman


К-ть повідомлень : 108
Age : 33
Location : Zolochiv(Friday-Sunday),Lviv(Monday-Friday)
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 4:48 am

TheLegend пише:
Ой давай, без того лицарського пафосу в постах "зроби шось для міста". Розділ називається "Побажання та пропозиції" Якщо Адмін не хоче або не готовий чогось змінювати, тоді для чого весь цей розділ і цей форум? Для самоствердження що я щось можу і я шось зробив для свого міста? Так таких форумів можна сотні зробити на безплатному сервісі, як цей. В Золочеві вже і так парочка мертвих форумів є. Може хоть цей стане чимось кращим, якщо адмін прислухається до порад користувачів, а не проігнорує їх зі словами "мені видніше" !?
+1
Повернутися до початку Перейти донизу
http://RememberUs.6bb.ru
HAILIE
Молодший сержант
Молодший сержант
HAILIE


К-ть повідомлень : 55
Location : ЗОЛОЛЧІВ-cant live without my city!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 1:06 pm

Так розділ називається "Бажання і Пропозиції",так,тут користувачі повинні залишати свої повідомлення з ідеями для покращення форуму,які я сподіваюсь,будуть враховані,бо в іншому випадку,цю тему дійсно не треба було створювати,щодо цього я погоджуюсь з тобою.Але......!В моїх словах нема ніякого пафосу,просто так негарно,можна було висловити свої бажання ,без слів "форум тупий","тобі слабо?"...Все-таки вже є щось зроблено,і треба мати хоч якусь повагу до людей.
Повернутися до початку Перейти донизу
VELIKAN
Молодший лейтенант
Молодший лейтенант
VELIKAN


К-ть повідомлень : 160
Age : 32
Location : ZOLO4iv City
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 5:01 pm

Та адмін і з цим форумом ітак вже багато зробив з ним мороки напевне дофіга мав
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com/
Гість
Гість




Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 6:34 pm

HAILIE пише:
realCAT пише:
вопшем зроби норм форум, маю на увазі сам постав настрой шо слабо?? бо цей тупий і плужить сам інтерфейс

Що ж ,цим повідомлення Ти показав свою неповагу до старань людини,яка намагається хоч щось зробити для свого міста і його жителів,навідміну від декого,неповагу до учасників,які відвідують цей форум,але насамперед Ти показав неповагу до самого себе,показавши свою і культуру і культуру свого мовлення, яка,нажаль, не обходиться без образливих,легко кажучи(так як в інших повідомленнях є набагато безкультурніші) слів.Давай Ти зроби щось для жителів свого міста!що?слабо???
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Адмін з Картманом на аватарі смалить....
По-перше: Я висловив свою думку, кожна думка має право існувати навіть якшо вона тобі не подобається, ти ж тут адмін і шоб я тут таке більше не говорив можеш мене забанити, в чому проблема проблеми??? шо не вмієш???.
По-друге: Якби хотів образити то би образив мій вислів тре розглядати як конструктивну критику.
HAILIE пише:
Давай Ти зроби щось для жителів свого міста!що?слабо???
кажи шо зроблю tongue

З.І. там про школу хтось потер знов мій пост. На норм форумах при таких діях обгронтовують чому, в коментах модера
Повернутися до початку Перейти донизу
Traide
Admin
Admin
Traide


К-ть повідомлень : 188
Location : toy town
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 6:50 pm

Мда...то скоро буде найпопулярніша тема на форумі...
TheLegend цілком з тобою згідний...зміни потрібно провести...зараз нема ше одного адміна,тому я сам не можу зробити всієї роботи...ближчим часом попробуєм втілити всі пропозиції...
realCAT банити тебе за висловлювання своєї думки ніхто не буде,якщо вона не сеперечить правилам форуму...
п.с. а про твій пост не могу знать...виясним ситуацію і більше такого не повториться....
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
HAILIE
Молодший сержант
Молодший сержант
HAILIE


К-ть повідомлень : 55
Location : ЗОЛОЛЧІВ-cant live without my city!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeПн Лют 04, 2008 7:19 pm

Банити тебе ,поки що,нема потреби,але якщо Ти і далі будеш розкидатися такими словами то так і зроблю.
Щодо твоїх повідомлень,як я вже і казала,не маю відношення.
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 757
Age : 35
Location : Zolochiv,Lviv
Reputation : 3
Points : 129
Registration date : 27.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСб Лют 09, 2008 11:12 am

Привіт усім користувачам форуму.Значить так бачу деякі користувачі конкретно почали флудити там де нетреба,люди оговорення форуму не означає що Вам тут треба робити поле битви,щоб Я потім те все читав на це в Вас і є тема в Балачках ФЛУДИЛКА,наступне мятно висловлюйте свої думки а не потік емоцій.Дурні пропозиції не розглядатиму,як наприклад змінити дизайн розмістити смайли з права а не зліва,ок,за таке БАН одному вже дав на 3 покишо буде ше заблокую вхід на його ip,і ше одне на інших адміні не наганяти.Отже тепер так кожен хто хоче щось висловити пишете так наприклад: Хотілосяб створити таку категорію назва категорії чому вона потріюна і які теми ви там виложете,якщо дана категорія буде цікава та популярна ви получете на неї права модератора якщо ж ні ми видалемо її в продовж 30 днів.Дякую за увагу Адміністрація форуму.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zolochiv.ukraine7.com
Гість
Гість




Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСб Лют 09, 2008 12:53 pm

Admin пише:
Привіт усім користувачам форуму.Значить так бачу деякі користувачі конкретно почали флудити там де нетреба,люди оговорення форуму не означає що Вам тут треба робити поле битви,щоб Я потім те все читав на це в Вас і є тема в Балачках ФЛУДИЛКА,наступне мятно висловлюйте свої думки а не потік емоцій.Дурні пропозиції не розглядатиму,як наприклад змінити дизайн розмістити смайли з права а не зліва,ок,за таке БАН одному вже дав на 3 покишо буде ше заблокую вхід на його ip,і ше одне на інших адміні не наганяти.Отже тепер так кожен хто хоче щось висловити пишете так наприклад: Хотілосяб створити таку категорію назва категорії чому вона потріюна і які теми ви там виложете,якщо дана категорія буде цікава та популярна ви получете на неї права модератора якщо ж ні ми видалемо її в продовж 30 днів.Дякую за увагу Адміністрація форуму.
+1 Я хочу... 837892
Повернутися до початку Перейти донизу
Eton
Сержант
Сержант
Eton


К-ть повідомлень : 63
Age : 35
Reputation : 11
Points : 11
Registration date : 27.01.2008

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСб Лют 09, 2008 2:07 pm

Не розумію що вам ще треба? форум як форум...нормальний хост, нормальний скін, нормальний скріпт+плагіни...особисто все норм...
Повернутися до початку Перейти донизу
Lesyunya
Молодший сержант
Молодший сержант
Lesyunya


К-ть повідомлень : 42
Age : 32
Location : Zolochiv the best!!!
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30.12.2007

Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitimeСб Лют 09, 2008 11:11 pm

я б обєднала теми про стилі музики в одну велику, з відповідними підтемами, бо шось воно виглядає не очень))
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Я хочу... Empty
ПовідомленняТема: Re: Я хочу...   Я хочу... Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Я хочу...
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Класний форум твого міста :: Форум-
Перейти до: